Jak kupić olejek eteryczny doTERRA?

Są 3 sposoby kupowania olejków doTERRA :

Pierwszy to zakupy na stronie www.mydoterra.com/verdesana – zakładka Shop.
Koszt przesyłki z Holandii to 8 Euro i po zakupie olejki zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres.

Drugi sposób to skontaktowanie się z nami przez formularz kontaktowy lub telefon. Zamówienie składamy 10-go każdego miesiąca. Olejki przychodzą zazwyczaj po 2 dniach roboczych i tutaj przesyłka kurierska kosztuje 16 zł lub paczkomat 11 zł. Przy tej opcji dodatkowo przy zamówieniu dowolnych dwóch olejków, dostajesz 1 ml losowego olejku gratis.

Trzeci, najbardziej korzystna opcja to założenie własnego konta klienta (bez minimum zakupowego) i korzystanie z 25% zniżki na olejki już od pierwszych zakupów  ZAŁÓŻ KONTO

 

Konto można założyć na 2 sposoby:

  • za opłatą 25 Euro (można od razu zamówić wybrane olejki już ze zniżką 25%)
  • kupując zestaw startowy (już bez dodatkowej opłaty)

Można zaoszczędzić na VAT i połączyć konto z firmą.
Rejestracja z zestawem jest najbardziej opłacalna, bo unikamy wtedy opłaty za założenie konta, a olejki w zestawie kosztują o wiele mniej niż te same kupione pojedynczo.
Najkorzystniejszy jest zestaw Home Essentials zawierający 10 olejków 15 ml i 1 5 ml oraz bardzo dobrej jakości dyfuzor oraz dostajemy do tego gratis olejek miesiąca.
Koszt zestawu to ok. 1200 zł, z czego 200 zł to cena dobrego dyfuzora, więc na olejek przypada po ok. 80 zł, a w tym jest np. bardzo kosztowny kadzidłowiec (ok. 300 zł), wartościowe mieszanki (ok. 150 zł) itp.

Dodatkowo:

  • możesz obniżyć koszt olejków o kolejne 30% oraz dostawać zwrot kosztów przesyłki w punktach i odbierać za nie gratisowe produkty
  • doTERRA oferuje różne gratisy i promocje dla osób zarejestrowanych, np. bezpłatny produkt miesiąca
  • nie musisz składać zamówień co miesiąc